Poradíme Vám pri výbere tlačiarne.

Úvod POMOCNÍKAko vybrať tlačiareň?

Poradíme Vám ako vybrať tlačiareň

 

Využite BEZPLATNÉ poradenstvo pri výbere tlačiarne!


Každý predajca sleduje svoj vlastný záujem (nás nevynímajúc) a poradí Vám riešenie, z ktorého mu plynie zisk. Ak sa o kúpe tlačiarne budete radiť v predajni elektroniky, predajca Vám doporučí tlačiareň, ktorú má práve na sklade, prípadne takú, ktorá mu v danej chvíli prinesie najväčší profit. Cena náplní, či celkové prevádzkové náklady ho logicky nezaujímajú, pretože vo veľkých sieťach predajní elektra tvorí predaj spotrebného materiálu zanedbateľnú časť obratu. 

Oproti tomu my, ako predajca alternatívneho spotrebného materiálu, máme záujem predávať lacné alternatívne náplne, či sady na plnenie. V záujme vlastného profitu Vám teda poradíme kúpu takej tlačiarne, do ktorej sú dostupné lacné náplne z našej ponuky. V tomto bode sa náš záujem zarobiť a Váš záujem ušetriť stáva spoločným. Keďže tlačiarne bežne nepredávame, zisk s predaja tlačiarne nás nezaujíma. My Vám odporučíme také riešenie, ktoré Vám poskytne kvalitnú tlač, dlhodobú prevádzku a nízke tlačové náklady. Kvalifikuje nás k tomu 18 rokov skúseností.


 

 


AKTUÁLNE TIPY PRE VÁS:Atramentová multifunkčná tlačiareň (skener / kopírka / tlačiareň) Epson Expression Home XP-3150. Používa 4 samostané náplne 603XL (každá stojí menej ako 4€), na ktorých vytlačíte niekoľko stoviek strán. Tlačové kazety 603XL za nájdete TU.Brother T220


Atramentová multifunkčná tlačiareň (skener / kopírka / tlačiareň) Brother DCP-T220. Používa 4 oddelené zásobníky na atrament. Flašku atramentu na niekoľko tisíc strán kúpite za menej ako 3€. Tlačíte teda takmer zadarmo. Náplne pre Brother DCP-T220 nájdete TU.

 

 

 

Laserová tlačiareň

 


Laserové multifunkčné zariadenie (skener / kopírka / tlačiareň) Canon i-SENSYS MF3010. Čierno-biela laserová tlačiareň na tlač dokumentov. Skvelá voľba aj v prípade nárazovej, nepravidelnej tlače. Tonerovú kazetu CRG-725 na 2000 strán kúpite od 10,90€. Náplne pre Canon MF3010 nájdete TU.

 

 

Xerox3025

 

 

Laserové multifunkčné zariadenie (skener / kopírka / tlačiareň) Xerox WorkCentre 3025. Čierno-biela laserová tlačiareň na tlač dokumentov. Skvelá voľba aj v prípade nárazovej, nepravidelnej tlače. Tonerová kazeta na 1500 strán 106R02773 stojí 16,90€. Náplne pre Xerox WORKCENTRE 3025 nájdete TU.


 

Nevyhovuje Vám ani jedna z uvedených tlačiarní? Napíšte nám prosím cez kontaktný formulár. V čo najkratšom čase (maximálne do 24 hodín) Vám e-mailom zašleme link s odporúčaným modelom tlačiarne.Napíšte nám predstavu o svojej tlačiarni
Sem prosím napíšte sumu, ktorú plánujete do kúpy tlačiarne investovať

znakov do konca.
Aké vlastnosti má Vaša tlačiareň mať? Skener, wifi, bluetooth, čítačka kariet, predpokladaný počet výtlačkov za mesiac...
antiSpam [nový kód]
Copyright 2016 - 2022 © Náplne pre tlačiarne za skvelé ceny! Tonery, atramenty, cartridge, papier