Poradíme Vám pri výbere tlačiarne.

Úvod POMOCNÍKAko vybrať tlačiareň?

Poradíme Vám ako vybrať tlačiareň

 

Pomôžeme Vám vybrať novú tlačiareň s lacnými náplňami...


Každý predajca sleduje svoj vlastný záujem (nás nevynímajúc) a poradí Vám riešenie, z ktorého mu plynie zisk. Ak sa o kúpe tlačiarne poradíte s predajcom elektroniky, doporučí Vám tlačiareň, ktorú má práve na sklade, prípadne takú, ktorá mu v danej chvíli prinesie najväčší profit. Vyzdvihne kvalitnú tlač, moderný dizajn... Cena náplní, či celkové prevádzkové náklady ho nezaujímajú, a tak akosi zabudne spomenúť, že dve náplne Vás budú stáť viac ako stála tlačiareň. 

U nás je to inak. Chceme predávať náplne, tonery, cartridge... V záujme vlastného profitu Vám teda poradíme kúpu takej tlačiarne, do ktorej sú dostupné lacné náplne z našej ponuky. V tomto bode sa náš záujem zarobiť a Váš záujem ušetriť stáva spoločným. Keďže tlačiarne bežne nepredávame, zisk z predaja tlačiarní nás nezaujíma. Vyberieme pre Vás tlačiareň, do ktorej kúpite lacné náplne a poskytne Vám kvalitnú, bezproblémovú tlač. Kvalifikuje nás k tomu 18 rokov skúseností.


 

 


AKTUÁLNE TIPY PRE VÁS:Epson Expession Home XP-2150. Atramentová multifunkčná tlačiareň (skener, kopírka, tlačiareň v jednom). Používa 4 samostatné náplne 603XL (každá stojí menej ako 2€), na ktorých vytlačíte niekoľko stoviek strán. Vhodná na tlač dokumentov, ale aj fotografii. Túto tlačiareň používame aj u nás vo firme. Tlačové kazety 603XL nájdete TU.


 

Brother T220


Brother DCP-T425WAtramentová multifunkčná tlačiareň (skener, kopírka, tlačiareň v jednom)  Používa 4 oddelené zásobníky s atramentom. Fľašku atramentu na cca tisíc strán kúpite za menej ako 3€. Dokumenty, ale aj fotografie tlačíte takmer zadarmo. Náplne pre Brother DCP-T220 nájdete TU.

 

 

 

Laserová tlačiareň

 


Canon i-SENSYS MF3010Laserové multifunkčné zariadenie (skener, kopírka, tlačiareň) Čierno-biela laserová tlačiareň na tlač dokumentov. Skvelá voľba aj v prípade nárazovej, nepravidelnej tlače. Tonerovú kazetu CRG-725 na 2000 strán kúpite za 9,90€Náplne pre Canon MF3010 nájdete TU.

 

 

Xerox3025

 

 

Xerox WorkCentre 3025Laserové multifunkčné zariadenie (skener, kopírka, tlačiareň)  Čierno-biela laserová tlačiareň a kopírka v jednom. Skvelá voľba aj v prípade nárazovej, nepravidelnej tlače. Tonerová kazeta na 1500 strán (106R02773) stojí 12,90€Náplne pre Xerox WORKCENTRE 3025 nájdete TU.


 

 


Xerox Phaser 3020BI (3020V_BI). Jednoduchá čierno-biela laserová tlačiareň. Skvelá voľba aj v prípade nárazovej, nepravidelnej tlače. Tonerová kazeta na 1500 strán (106R02773) stojí 12,90€Náplne pre Xerox Phaser 3020 nájdete TU. 

Nevyhovuje Vám ani jedna z uvedených tlačiarní? Napíšte nám prosím cez kontaktný formulár. V čo najkratšom čase (maximálne do 24 hodín) Vám e-mailom zašleme link s odporúčaným modelom tlačiarne.Napíšte nám predstavu o svojej tlačiarni
Sem prosím napíšte sumu, ktorú plánujete do kúpy tlačiarne investovať

znakov do konca.
Aké vlastnosti má Vaša tlačiareň mať? Skener, wifi, bluetooth, čítačka kariet, predpokladaný počet výtlačkov za mesiac...
antiSpam [nový kód]
Copyright 2016 - 2024 © Náplne pre tlačiarne za skvelé ceny! Lacné tonery, atramenty, cartridge, papier.