Poradíme Vám pri výbere tlačiarne.

Úvod POMOCNÍKAko si vybrať tlačiareň?

Využite naše BEZPLATNÉ poradenstvo pri výbere tlačiarne!


Poradíme Vám

Každý predajca sleduje svoj vlastný záujem (nás nevynímajúc) a poradí Vám riešenie, z ktorého mu plynie zisk. Ak sa o kúpe tlačiarne budete radiť v predajni elektroniky, predajca Vám doporučí tlačiareň, ktorú má práve na sklade, prípadne takú, ktorá mu v danej chvíli prinesie najväčší profit. Cena náplní, či celkové prevádzkové náklady ho logicky nezaujímajú, pretože vo veľkých sieťach predajní elektra tvorí predaj spotrebného materiálu zanedbateľnú časť obratu. 

Oproti tomu my, ako predajca alternatívneho spotrebného materiálu, máme záujem predávať lacné alternatívne náplne, či sady na plnenie. V záujme vlastného profitu Vám teda poradíme kúpu takej tlačiarne, do ktorej sú dostupné lacné náplne z našej ponuky. V tomto bode sa náš záujem zarobiť a Váš záujem ušetriť stáva spoločným. Keďže tlačiarne bežne nepredávame, zisk s predaja tlačiarne nás nezaujíma. My Vám odporučíme také riešenie, ktoré Vám poskytne kvalitnú tlač, dlhodobú prevádzku a nízke tlačové náklady. Kvalifikuje nás k tomu 18 rokov skúseností.


 

Na zadanie požiadavky využite prosím kontaktný formulár. V čo najkratšom čase (maximálne do 24 hodín) Vám prostredníctvom e-mailu zašleme link s odporúčaným modelom tlačiarne. Tlačiareň si potom môžete kúpiť u ktoréhokoľvek predajcu. 

Napíšte nám predstavu o svojej tlačiarni
Sem prosím napíšte sumu, ktorú plánujete do kúpy tlačiarne investovať

znakov do konca.
Aké vlastnosti má Vaša tlačiareň mať? Skener, wifi, bluetooth, čítačka kariet, predpokladaný počet výtlačkov za mesiac...
antiSpam [nový kód]

Potrebujte radu?

volajte 0907 754 828

Po - Pi / 8:00 - 18:00

Lacné tonery so zárukou!

Copyright 2016 - 2022 © Náplne pre tlačiarne za skvelé ceny! Tonery, atramenty, cartridge, papier